Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I. like oukitel I used for my self and and now. most of my employees use it. thank you for salling reasonable price. very good quality and packaging fast shipping. I will buy more thank you 😃🥳👍🩷
顏色: 綠色
Price: HK$792.00
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C36 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25060933373799973 |
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I. like oukitel I used for my self and and now. most of my employees use it. thank you for salling reasonable price. very good quality and packaging fast shipping. I will buy more thank you 😃🥳👍🩷
顏色: 綠色
Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Entrega rapida e veio muito bem embalado, ele é rapido e estou satisfeita com o preço, a camera eu ainda renho que ajustar as configurações para ela ter um melhor desempenho, recomendo!
顏色: 黑色 | 2 photo(s)
Author: A***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product
顏色: 淡藍色
Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i am impress it come very safe with bubble wrap. i hope it will last in long period of time.👏 its my first time tryng this item.hhh
顏色: 淡藍色